Auktion 2

söndag 26 januari, 12:00

Auktion 2

söndag 26 januari, 12:00

Auktionen är avslutad

Stadsauktion söndag 26 januari kl 12 visning kl 11. Förhandsvisning onsdag 22 januari kl 12 - 18 Upplagsvägen 26 D Kallaxföretagsstad Luleå

Auktionen är avslutad

Visa sökbar objektlista

Sida: 1234567891011121314

Klubbat 640 SEK(319)
4 tryck Peter Dahl
Klubbat 540 SEK(320)
Akvarell Hans Englund
Klubbat 170 SEK(323)
Symaskin
Klubbat 540 SEK(328)
3 rödvinsglas Peter Dahl
Klubbat 2 400 SEK(331)
Vas överfång signerad Galle
Klubbat 220 SEK(332)
Parti porslin keramik mm
Klubbat 240 SEK(333)
Parti keramik
Klubbat 550 SEK(334)
Parti verktyg
Klubbat 520 SEK(335)
Parti verktyg
Klubbat 250 SEK(336)
Parti verktyg
Klubbat 140 SEK(337)
Cykelhållare
Klubbat 310 SEK(338)
Kikare
Klubbat 170 SEK(339)
Parti ljuslyktor
Klubbat 300 SEK(340)
2 vägglampetter
Klubbat 50 SEK(341)
Parti porslin glas stekgryta
Klubbat 300 SEK(342)
Marmormortel
Klubbat 620 SEK(343)
Ostkupa
Klubbat 170 SEK(344)
Teakbricka stake skål mm
Klubbat 140 SEK(345)
Parti husgeråd mm
Klubbat 320 SEK(346)
2 väggfotogenlampor
Klubbat 250 SEK(347)
2 fotoramar 1800 tal
Klubbat 900 SEK(348)
2 kandelabrar mässing
Klubbat 310 SEK(352)
Färglitografi Gösta Backlund

Sida: 1234567891011121314